Indomptable Cybele -tuoksu avautuu sitruunankuoren ja sahramin nuoteilla. Niitä seuraavat sydäntuoksun heliotrooppi, patsuli, vetiver ja kaneli. Syvyyttä ja puisten aromien lämpöä tuoksulle antavat balsami, ambra, oud ja seetripuu. Vegaaninen ihoa hoitava koostumus sisältää 98% luonnollisia ainesosia.
Luonnon kauneimmat tuoksut ihollasi!
Luonto on täynnä hienostuneita ja energisoivia tuoksuja. Aimée de Mars -sarjan taianomaiset tuoksut koostuvat kukka-, puu- ja mahlauutteiden hurmaavista yhdistelmistä, luomuvehnästä peräisin olevasta alkoholista, ja Saint Genulphe -lähteen vedestä. Jokaisessa Aimée de Mars -tuoksussa on eteeristen öljyjen sydän, joka tekee tuoksuista hienostuneen tehokkaita ja pitkäkestoisia.
Vuonna 2014 perustetun Aimée de Mars -sarjan parfyymit valmistetaan Ranskassa, pakkausta myöten. Tuotteet eivät ole valosensitiivisiä, ja ne sopivat myös raskaana oleville. Kaikki Aimée de Mars -tuoksut ovat vegaanisia, ja 95-100 % luonnollisia.
Mitä muut sanovat
Arvostelut näytetään vanhimmasta uusimpaan
Tuotetta ei ole vielä kommentoitu. Ole ensimmäinen.